2,000 تومان
لینک دانلود پس از خرید در اینجا نمایش داده خواهد شد

گانت چارت در برنامه ریزی پروژه

بخشی از متن:

برنامه‌ریزی و زمان‌بندی پروژه‌های گروهی.
تصور کنید که چقدر بالا انداختن و کنترل دوجین توپ به‌طور هم‌زمان دشوار است! باید حواستان به همه توپ‌ها باشد و بدانید که چه موقع هر یک از آن‌ها را بگیرید. اگر موفق به گرفتن حتی یکی از آن‌ها نشوید، تمام اجرای شما خراب می‌شود.
مدیریت پروژه هم همین‌طور است. برای اینکه پروژه با موفقیت به پایان برسد، باید تعداد زیادی فعالیت‌ را کنترل کنید و اطمینان حاصل کنید که تمامی آن‌ها طبق برنامه انجام خواهند شد.
اگر کاری را در مهلت زمان معین به انجام نرسانید یا کاری را خارج از برنامه تمام کنید، این امر تأثیرات جانبی بر روند پروژه خواهد گذاشت. برای مثال، مدت‌زمان انجام پروژه یا هزینه اجرای آن بیشتر خواهد شد. درنتیجه اطلاع یافتن از کارهایی که باید انجام شود و پی بردن به زمان مشخص اتمام هر یک از آن‌ها با یک نگاه اجمالی، بسیار سودمند است.
گانت چارت این اطلاعات را به‌صورت بصری انتقال می‌دهد و نمایی کلی از تمامی فعالیت‌های دخیل در پروژه به همراه ترتیب انجام آن‌ها مطابق با یک مقیاس زمانی ارائه می‌دهد. این امر امکان مرور فوری پروژه و ایجاد ارتباط میان وظایف را فراهم می‌کند و زمان مقرر برای تحویل هر قسمت از پروژه‌ها را نیز نشان می‌دهد.
در این مقاله نگاهی به این موضوع خواهیم داشت که چرا گانت چارت‌ها سودمند هستند و اینکه چطور شما می‌توانید آن‌ها را به‌کارگیرید تا پروژه‌های خود را سازمان‌دهی کنید و گروه خود را از پیشرفت کار مطلع گردانید.

نظرات

جهت ثبت نظر می بایست عضو سایت باشید.

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

تعداد صفحات
4
صفحه
فرمت فایل
فایل word
رشته مرتبط
مدیریت
سوالی دارید؟