2,000 تومان
لینک دانلود پس از خرید در اینجا نمایش داده خواهد شد

تجزیه و تحلیل ذینفعان

جلب حامی برای پروژه های خود.


مديريت ذی‌نفعان، موضوعی حياتی برای موفقيت هر پروژه‌ای است که در آن مشارکت داريد.
 تعامل با افراد مناسب به شيوه‌ای صحيح در پروژه، باعث می‌شود طعم موفقيت را به شيوه‌ای متفاوت در پروژه وزندگی حرفه‌ای حس کنيد.
هر چه در حرفه‌تان موفق‌تر می‌شوید، اقداماتی که انجام می‌دهید و پروژه‌هایی را که اداره می‌کنید تأثیر بیشتری روی افراد خواهند داشت. هرچه افراد بیشتری تحت تأثیر اقدامات و پروژه‌های شما باشند، افرادی بیشتری روی اقدامات و پروژه‌های شما قدرت و نفوذ دارند. این افراد هم می‌توانند حامیان قدرتمندی برای شما باشند و هم مانع پیشرفت آن شوند.
مديريت ذی‌نفعان مقوله حائز اهميتی است که افراد موفق از آن برای جلب حمایت و پشتیبانی دیگران استفاده می‌کنند.

ابزار تجزیه‌وتحلیل ذی‌نفعان، روشی برای شناسايي افراد کليدی است که باید نظرشان را جلب کرد. بعد از شناسايي ذی‌نفعان، با برنامه‌ريزی و ارتباط با این افراد، حمایتی را برای خود فراهم می‌کنید که شمارا دررسیدن به موفقیت کمک می‌کند.
  مزيت‌های استفاده از اين ابزار را می‌توان اين‌گونه برشمرد:
•    شما می‌توانيد از نظرات و ايده‌های ذی‌نفعان قدرتمند برای شکل‌دهی پروژه‌های خود در مراحل اوليه استفاده کنيد. با این کار نه‌تنها احتمال حمایت آن‌ها را افزایش‌خواهید داد بلکه نظرات و ایده‌های آن‌ها می‌تواند موجب بهبود کیفیت پروژه نوبت.
•    جلب حمايت ذی‌نفعان قوی می‌تواند احتمال دسترسی شما به منابع را بيشتر کند که اين موضوع، می‌تواند عاملی مهم برای موفقيت پروژه‌ها باشد.
•    با برقراری ارتباط زودهنگام و مداوم با ذی‌نفعان می‌توانيد اطمينان حاصل کنيد که در مورد آنچه بايد انجام شود و منافع حاصل از آن، درک مشترکی وجود دارد و اين به اين معنی آن است که آن‌ها در موارد لازم از شما حمايت خواهند کرد.
•    توانايي پيش‌بينی واکنش‌های احتمالی ذی‌نفعان نسبت به يک پروژه مزيتی است که به شما امکان برنامه‌ريزی مناسب برای جلب حمايت و کسب موفقيت حداکثری را می‌دهد.

نظرات

جهت ثبت نظر می بایست عضو سایت باشید.

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

تعداد صفحات
6
صفحه
فرمت فایل
فایل word
رشته مرتبط
مدیریت
سوالی دارید؟