2,000 تومان
لینک دانلود پس از خرید در اینجا نمایش داده خواهد شد

مدیریت بوسیله گشت زنی در محیط کار MBWA

با گروه خود در ارتباط باشيد

يك رئيس را در يك اداره پرخرج و مخارج با مبلمان چرمي مجلل و ديوارهاي طرح چوبي در نظر بگيريد. او پشت يك میزتحریر بزرگ نشسته که روی آن پر است از كارهاي مهمي كه نياز به توجه او دارند. او بسيار پرمشغله‌تر از آن است كه به هر اتفاقي كه در خارج از اتاقش رخ می‌دهد توجه كند: در اتاقش به‌اندازه کافی کار دارد!
اين نوع رئيس می‌تواند ترساننده و دور از دسترس باشد. بااین‌وجود، این‌یک مسئله رايج در بسياري از سازمان‌هاست. شما دوست داريد چه نوع رئيسي باشيد؟ آيا می‌خواهید از ديگران دور بوده و فقط به خودتان اهميت بدهيد؟ يا مي¬خواهيد بدانيد كه در گوشه و کنار سازمان چه اتفاقي مي¬افتد؟
شما به‌عنوان يك رئيس می‌توانید بدون دوري و قطع ارتباط با ديگران به دليل دانایی، دانش و تخصص خودتان مورد تحسین و احترام قرار بگيريد. اگر ديواري در اطراف خود بسازيد آنگاه گروهتان نمي¬تواند از تجربه شما بهره‌مند شوند و اين می‌تواند از قابليت حل مسئله و تصمیم‌گیری شما و اعضای گروه بكاهد. برقراري ارتباط می‌تواند يك مسئله مهم براي رسيدن به موفقيت باشد: هرچه ارتباط بيشتري با اعضاي گروه برقرار كنيد بهتر می‌توانید درك كنيد چه عواملي به آن‌ها انگيزه مي¬دهد، بهتر می‌توانید شرايط واقعي را تحليل كنيد و راه‌حل‌هایی پيدا كنيد كه نيازهاي كارمندان و شركت شمارا برطرف كند.

معرفي MBWA
براي اينكه با ديگران ارتباط برقرار كرده و ارتباط خود را حفظ كنيد بايد در گروه گشت زده و با آن‌ها صحبت كنيد، در کنار آن‌ها کارکنید، سؤال بپرسيد و هنگامی‌که به كمك شما نياز دارند در كنارشان باشيد. اين فرايند را مديريت يا گشت زني در اطراف (يا مديريت با قدم زني در اطراف) و به‌طور اختصاري MBWA می‌نامند.

نظرات

جهت ثبت نظر می بایست عضو سایت باشید.

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

تعداد صفحات
8
صفحه
فرمت فایل
فایل word
رشته مرتبط
مدیریت
سوالی دارید؟