3,000 تومان
لینک دانلود پس از خرید در اینجا نمایش داده خواهد شد
عنوان:طلاق فهرست مطالب: تعريف و مفهوم طلاق ويژگی‌های اساسی طلاق انواع طلاق طلاق قانونی طلاق اجتماعی مراحل طلاق   بخشی از متن: پديده ...

طلاق

عنوان:طلاق

فهرست مطالب:
تعريف و مفهوم طلاق
ويژگی‌های اساسی طلاق
انواع طلاق
طلاق قانونی
طلاق اجتماعی
مراحل طلاق
 
بخشی از متن:
پديده طلاق يکی از نمودهای عينی بحران در خانواده است، اين مسأله در رفتارهای عاطفی اطفال، بزهکاری آنها، ترک تحصيل محصلين، جداشدن فرزندان از خانواده منعکس است.
 طلاق، امری است اجتماعی که صدمه و زيان آن به جامعه می رسد، جامعه را ازحرکت باز می دارد و آن را عقيم و سترون می‌کند، روح پويايی را می کشد، عشق جوانها را به تشکيل خانواده سُست می کند، اعتماد اجتماعی را سَلب و مخدوش می سازد.
  - طلاق پديده‌ای تاريخی است، بدين معنی که با پيدايی ازدواج قرين است؛ ليکن در بسياری از جوامع جديد رو به افزايش است، پس، از اين ديدگاه می‌توان گفت طلاق پديده ای کاملاً
طبيعی است،آنگاه که اولين قرارداد زوجيت بسته می شود، نطفه طلاق را به همراه دارد. بعضی، طلاق را رهايی بخش می خوانند، زيرا زمانی که خانواده در آتش ستيز و آشوب می سوزد، جهنمی از خشم و تيره روزی بوجود آورده است، حتی احتمال نابود سازی يکی از طرفين می رود و فرزندان در معرض بيماری‌های روانی پايا هستند، طلاق می‌تواند درمان نهايی باشد.

نظرات

جهت ثبت نظر می بایست عضو سایت باشید.

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

تعداد صفحات
16
صفحه
فرمت فایل
فایل word
رشته مرتبط
روان شناسی و علوم تربیتی
سوالی دارید؟